کیلینی: شانس با تیمی یار است که شجاع باشد

مدافع ایتالیایی یووه پس از پیروزی مقابل تاتنهام گفت: بازی سختی بود. ما در نیمه اول رنج بردیم اما به شانسان ایمان داشتیم.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال یوونتوس شب گذشته در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی میهمان تاتنهام بود که موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد و در مجموع با نتیجه ۴ بر ۳ راهی مرحله بعد شد تا شاگردان پوچیتینو حذف شوند.

کیلینی، مدافع تنومند یوونتوس پس از این بازی در مصاحبه با شبکه مدیاست ایتالیا گفت: بازی سختی بود. ما در نیمه اول رنج بردیم اما به شانسان ایمان داشتیم. خواستیم تا از فرصت مان برای ماندن در این رقابت ها استفاده کنیم. یقین داشتیم که در نیمه دوم بازی در ایجاد فرصت ها موفق خواهیم شد. شانس عامل مهمی است که به همراه افراد شجاع است.

وی افزود: تاتنهام تیم بزرگی است. این تیم فقط حس و حال قهرمانی در مسابقات ندارد. همچنین تجربه چنین بازی هایی را ندارد. ما به شایستگی آنها را پشت سر گذاشتیم. این اتفاق برای رئال مادرید با پاری سن ژرمن نیز افتاد. در آن بازی تیم فرانسوی مالک توپ و میدان بود ولی در نهایت تیم ریشه دار و با سابقه برنده شد.

مدافع تیم ملی ایتالیا در پایان گفت: این اعتماد به نفس ما در سطح اروپا قبلا وجود نداشت اما سال به سال پیشرفت کردیم تا به این جایگاه رسیدیم. آنچه که در سال گذشته برای ما اتفاق افتاد به ما این اجازه را می دهد که به خودمان بیشتر احترام بگذاریم. در شرایط کنونی ما ایمان داریم که به قهرمانی این جام خواهیم رسید. شکست دادن ما از سوی هر تیمی سخت خواهد بود.

مشاهده ی این خبر در برترین ها پنجشنبه 17 اسف 1396 - 07:14:59

نظرات

captcha