بدترین خبر ممکن برای استقلالی ها ؛ رقم پیشنهادی الهلال به حدی بالاست که نگه داشتن شفر سخت است!

و دنبال گزینه ایده‌آل می‌‌گردند. اگر چه دست شفر آنچنان هم خالی نیست. می‌گویند این روزها آژانس نقل و انتقالات معتبری که شفر را به استقلال وصل کرد در حال مذاکره با مدیران الهلال عربستان است. نوشته بدترین خبر ممکن برای استقلالی ها ؛ رقم پیشنهادی الهلال به حدی بالاست که نگه داشتن شفر سخت است! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شفر : زمانی لیست بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه تحویل می دهم که بدانم در این تیم خواهم ماند

حرف‌های تازه وینفرد شفر که در امارات گفت: «من با استقلال قرارداد ندارم و هنوز تمدید هم نکرده‌ام» احتمالاً پیامی بود برای آن دسته از تیم‌های عربی که سرمربی ندارند و دنبال گزینه ایده‌آل می‌‌گردند. اگر چه دست شفر آنچنان هم خالی نیست. می‌گویند این روزها آژانس نقل و انتقالات معتبری که شفر را به استقلال وصل کرد در حال مذاکره با مدیران الهلال عربستان است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سعودی‌ها بعد از کنار گذاشتن رامون دیاز فعلاً با یک مربی موقت کار می‌کنند و همین مسئله باعث شده این‌گونه به نظر بیاید که آنها منتظر پایان فصل هستند تا سرمربی بزرگی را به خدمت بگیرند. می‌گویند این سرمربی بزرگ، شفر‎ است. شایعه شده شفر قبل از شهرآورد به مدیران استقلال پیغام داده بود از یک تیم عربستانی پیشنهاد دارد و از آنها خواسته بود اگر خواهان تمدید قراردادش هستند زودتر اقدام کنند. افتخاری هم بلافاصله مصاحبه کرد و گفت شفر با ما قرارداد دو ساله دارد و قراردادش را تمدید‌شده بدانید تا تیم‌های خارجی سراغ مرد آلمانی نیایند اما انگار رقم پیشنهادی باشگاه الهلال به حدی بالاست که شفر‌ دیروز در امارات به حرف آمد و گفت:

«هنوز با استقلال تمدید نکرده‌ام.»

اگر الهلال واقعاً مشتری شفر باشد با توجه به شرایط مالی این باشگاه سعودی، کار استقلال برای حفظ این مربی سخت می‌شود.

اگر چه شفر‌ آن‌قدر حرفه‌ای هست که تا پایان فصل جاری به هیچ چیز غیر از موفقیت استقلال فکر نکند اما کاش استقلال زودتر از اینها قرارداد شفر را تمدید می‌کرد تا این روزها دست و دلش نلرزد و ناچار به رقابت نابرابر با الهلال نباشد.

مشاهده ی این خبر در پارس فوتبال چهارشنبه 16 اسف 1396 - 03:32:08

نظرات

captcha