ماسچرانو: دوست داشتم با «بنیتس» کار کنم

خاویر ماسچرانو خبر داده سال ۲۰۱۴ از ناپولی با هدایت رافا بنیتس پیشنهاد داشته و بارسلونا در شرایطی مانع از پیوستنش به این تیم شده که او علاقه داشته با بنیتس کار کند.

خبرگزاری مهر: خاویر ماسچرانو، مدافع آرژانتینی حال حاضر تیم فوتبال بارسلونا مدعی شده که در سال ۲۰۱۴ فاصله زیادی با پیوستن به ناپولی نداشته است و بارسا مانع انتقالش شده است.

این هافبک کهنه‎کار که در بارسلونا بیشتر در پست مدافع بازی کرده، در این فصل شرایط خوبی در تیم ندارد و دقایق بازی زیادی به او نمی‏‌رسد. از آنجایی که او مصمم است در بازی‎های سال جاری جام جهانی حاضر شود و لباس تیم ملی آرژانتین را به تن کند، می‎خواهد بارسلونا را ترک کند تا در تیمی باشد که بتواند بازی کند و نظر سرمربی آلبی سلسته را جلب کند. به احتمال زیاد او راهی هبی چاینا فورچون خواهد شد.

ماسچرانو در گفتگو با مطبوعات اسپانیا گفت: من در سال ۲۰۱۴ فرصت ترک بارسا را داشتم، آن زمان رافا بنیتس هدایت ناپولی را به عهده داشت و من را می‎خواست. من به آندونی زوبیزارتا، مدیر ورزشی بارسا گفتم که دورانم در بارسا رو به پایان است، اما او گفت نه چون باشگاه هنوز روی من حساب می‏‌کند. سرمربی آن زمان، لوئیز انریکه هم به من گفت اینجا به کارم ادامه دهم. اما اعتراف می‎کنم که علاقه زیادی هم به کار دوباره با بنیتس داشتم. هرگز نمی‏‌توانم آن طور که باید از او به خاطر کارهایی که برای من کرد تشکر کنم.

مشاهده ی این خبر در برترین ها یکشنبه 24 دی 1396 - 12:22:45

نظرات

captcha