عرضه کنندگان البسه شیطان پرستی استان البرز زیر ذره بین پلیس

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی البرز از آغاز مقابله با فروش علایم شیطان پرستی در طرح ساماندهی صنف پوشاک خبر داد.

عرضه کنندگان البسه شیطان پرستی استان البرز زیر ذره بین پلیسبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد علی صفایی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی البرز اظهار کرد: مقابله با فروش علایم شیطان پرستی، بررسی جواز کسب، مانکن های نامتعارف، مقابله با البسه منقش به علایم نامتعارف و غیر اخلاقی و فروشندگانی که شئونات اسلامی را رعایت نمی کنند از جمله مواردی است که در این طرح انجام می شود.

وی اضافه کرد:قرار دادن دوربین های مداربسته با هدف امنیت صنوف، استفاده از فروشنده زن در فروشگاه های زنانه و جانمایی اتاق تن پوش از دیگر مواردی است که در طرح ساماندهی پوشاک در البرز لحاظ می شود.

صفایی گفت: این طرح با هدف ساماندهی پوشاک و اینکه چه تعداد واحد صنفی مربوط به پوشاک و البسه در استان وجود دارد ، حمایت از تولید داخل و مقابله با البسه قاچاق انجام می شود.

وی ادامه داد: در این طرح تمام صنوف در رشته پوشاک در استان البرز بازرسی شده و تا بازرسی و پاکسازی تمامی واحدهای پوشاک ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

آغاز برخورد با عرضه کنندگان البسه شیطان پرستی در استان البرز

نظرات

captcha