حتما درباره مسائل امنیتی تهران و مشکلات آن حرف خواهم زد

شهردار تهران می گوید: در مدتی که در شهرداری تهران مشغول هستم، در ارتباط با مسائل مالی، اقتصادی و سیاسی در شهرداری صحبت کردم اما در مورد مسائل امنیتی و مشکلاتی که در این حیطه وجود دارد، تاکنون سخنی نگفتم و هر وقت که لازم باشد، در مورد این مساله صحبت خواهم کرد.

به گزارش پارسینه، محمدعلی نجفی با تاکید بر ضرروت تغییر در ساختار اداری شهرداری گفت: دو بخش وجود دارد که باید به صورت فوری‌تر در موردش تصمیم بگیریم که یکی بخش امور بانوان و دیگری خزانه شهرداری است.

وی افزود: در مدتی که در شهرداری تهران مشغول هستم؛ در ارتباط با مسائل مالی، اقتصادی و سیاسی در شهرداری صحبت کردم، اما در مورد مسائل امنیتی و مشکلاتی که در این حیطه وجود دارد، تاکنون سخنی نگفتم و هر وقت که لازم باشد، در مورد این مساله صحبت خواهم کرد.

شهردار تهران تصریح کرد: یکی از بزرگترین مشکلات شهرداری تهران که در گذشته به آن کم پرداخته شده‌، مساله ساختار تشکیلاتی شهرداری است، متاسفانه این ساختار از انسجام و هماهنگی لازم برخوردار نیست و بیش از حد گسترده شده است.

نجفی گفت: ساختار اداری شهرداری باید به ساختاری چابک و از نظر علمی قابل دفاع تبدیل شود، در همین راستا به معاونت برنامه‌ریزی ابلاغ کردم که این کار را در دو فاز صورت دهد. فاز اول به اقدامات نسبتا فوری اختصاص دارد و فاز دوم به اقدامات اساسی مختص است تا بتوانیم با استفاده از نظر استادان دانشگاه و کارشناسان به یک ساختار نهایی برسیم و این روند احتمالا حدود یک سال زمان می خواهد.
مشاهده ی این خبر در پارسینه سه شنبه 07 آذر 1396 - 08:37:41

نظرات

captcha