ابرل: پس از انتقالاتی مانند فن دایک، تمامی نقل و انتقالات دیگر دشوارتر می شود

مکس ابرل معتقد است که گلادباخ در راه تبدیل شدن به باشگاهی کلاس جهانی گام برمی‌دارد. طرفداری- پس از شایعات پیرامون علاقه چلسی برای جذب تورگان هازارد، مدیر ورزشی بروسیا مونشن گلادباخ اعلام کرد که خواهان تمدید قرارداد این بازیکن است. مکس ابرل در گفتگو با RP Online، پیرامون سخت‌تر شدن نقل و انتقالات پس از قراردادهای نجومی گفت: به طور کلی انتقالاتی مانند فن دایک، با 65 بازی لیگ برتری و 85 میلیون یورو هزینه، تمامی نقل و انتقالات دیگر را دشوارتر می‌کند. در هفته‌های اخیر شایعاتی مبنی بر علاقه چلسی به جذب تورگان هازارد شنیده می‌شود. ابرل خواهان تمدید قرارداد با این بازیکن بلژیکی است: یک باشگاه با جاه‌طلبی‌های بزرگ خود هستیم که اگر در گام‌های بعدی موفق باشیم، می‌توانیم به یک باشگاه در کلاس جهانی تبدیل شویم. البته که می‌خواهم با او تمدید کنیم. با بازیکنانی مانند تورگان برنامه‌ای بلند مدت داریم. اما باید واقع‌بین بود، ما از توسعه بازار نقل و انتقالات آزاد نیستیم. او تا سال 2020 با ما قرارداد دارد، با این حال هم به او و هم به مدیربرنامه‌هایش گفته‌ام که خواهان تمدید قرارداد هستیم. دسته‌بندی: اختصاصیاخبار خارجیانگلستانلیگ جزیرهچلسیلیورپولآلمانبوندس لیگاگلادباخنقل و انتقالات خارجیبرچسب‌ها: ویرجیل فن دایکتورگان هازاردمکس ابرلنقل و انتقالات گلادباخنقل و انتقالات چلسی

مکس ابرل معتقد است که گلادباخ در راه تبدیل شدن به باشگاهی کلاس جهانی گام برمی‌دارد.

طرفداری- پس از شایعات پیرامون علاقه چلسی برای جذب تورگان هازارد، مدیر ورزشی بروسیا مونشن گلادباخ اعلام کرد که خواهان تمدید قرارداد این بازیکن است.

مکس ابرل در گفتگو با RP Online، پیرامون سخت‌تر شدن نقل و انتقالات پس از قراردادهای نجومی گفت:

به طور کلی انتقالاتی مانند فن دایک، با 65 بازی لیگ برتری و 85 میلیون یورو هزینه، تمامی نقل و انتقالات دیگر را دشوارتر می‌کند.

در هفته‌های اخیر شایعاتی مبنی بر علاقه چلسی به جذب تورگان هازارد شنیده می‌شود. ابرل خواهان تمدید قرارداد با این بازیکن بلژیکی است:

یک باشگاه با جاه‌طلبی‌های بزرگ خود هستیم که اگر در گام‌های بعدی موفق باشیم، می‌توانیم به یک باشگاه در کلاس جهانی تبدیل شویم. البته که می‌خواهم با او تمدید کنیم. با بازیکنانی مانند تورگان برنامه‌ای بلند مدت داریم. اما باید واقع‌بین بود، ما از توسعه بازار نقل و انتقالات آزاد نیستیم. او تا سال 2020 با ما قرارداد دارد، با این حال هم به او و هم به مدیربرنامه‌هایش گفته‌ام که خواهان تمدید قرارداد هستیم.

مشاهده ی این خبر در طرفداری یکشنبه 24 دی 1396 - 09:49:47

نظرات

captcha