مسابقات گرندپری کاراته-کرواسی؛ سجاد گنج زاده طلایی شد

گنج زاده طلای مهم دیگری را بدست آورد. طرفداری- سجاد گنج زاده، نماینده تیم ملی کاراته ایران با حضور در مسابقات گرندپری کرواسی به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت. به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان کاراته از صبح روز چهارشنبه 20 دی ماه با تمرین بدنسازی در تهران آغاز شده تا ملی پوشان برای حضور در نخستین مرحله لیگ جهانی به آمادگی لازم برسند، این رقابت‌ها نخستین مرحله در سال 2018  است که از ششم بهمن ماه در فرانسه آغاز خواهد شد. سجاد گنج زاده نماینده وزن 84+کیلوگرم تیم ملی کاراته ایران و دارنده نشان طلای مسابقات جهانی که برای ارزیابی شرایط فنی خود پیش از اعزام به مسابقات لیگ جهانی پاریس، طی چند روز گذشته راهی کرواسی شد و به عنوان تنها نماینده کشورمان در مسابقات گرندپری کرواسی حضور پیدا کرد و با شکست حریفان خود به مدال طلای مسابقات دست یافت. این دوره از مسابقات با حضور 23 کشور دنیا و 1800 کاراته‌کا پیگیری شد. دسته‌بندی: بخش‌های دیگر طرفداریبرچسب‌ها: کاراتهتیم ملی کاراتهفدراسیون کاراتهسجاد گنج زاده

گنج زاده طلای مهم دیگری را بدست آورد.

طرفداری- سجاد گنج زاده، نماینده تیم ملی کاراته ایران با حضور در مسابقات گرندپری کرواسی به مدال طلای این رقابت‌ها دست یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان کاراته از صبح روز چهارشنبه 20 دی ماه با تمرین بدنسازی در تهران آغاز شده تا ملی پوشان برای حضور در نخستین مرحله لیگ جهانی به آمادگی لازم برسند، این رقابت‌ها نخستین مرحله در سال 2018  است که از ششم بهمن ماه در فرانسه آغاز خواهد شد.

سجاد گنج زاده نماینده وزن 84+کیلوگرم تیم ملی کاراته ایران و دارنده نشان طلای مسابقات جهانی که برای ارزیابی شرایط فنی خود پیش از اعزام به مسابقات لیگ جهانی پاریس، طی چند روز گذشته راهی کرواسی شد و به عنوان تنها نماینده کشورمان در مسابقات گرندپری کرواسی حضور پیدا کرد و با شکست حریفان خود به مدال طلای مسابقات دست یافت.

این دوره از مسابقات با حضور 23 کشور دنیا و 1800 کاراته‌کا پیگیری شد.

مشاهده ی این خبر در طرفداری یکشنبه 24 دی 1396 - 09:56:29

نظرات

captcha