مدافع آبی ها علاقمند است به تیمی در بوندسلیگا بپیوندد

ناپولی قصد دارد نیکولا ماکسیموویچ را به تیم آلمانی قرض دهد نوشته مدافع آبی ها علاقمند است به تیمی در بوندسلیگا بپیوندد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نیکولا ماکسیموویچ

ناپولی قصد دارد نیکولا ماکسیموویچ را به تیم آلمانی قرض دهد

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بنا به گزارش ها، پس از رد پیشنهادات از تیم های ساسولو، بولونیا و ویارئال، ناپولی قصد دارد نیکولا ماکسیموویچ مدافعش را به تیمی در بوندس لیگا قرض دهد.

نیکولا ماکسیموویچ که در تورینو بسیار خوب کار می کرد، از زمان پیوستنش به ناپولی زمانی برای بازی پیدا نمی کند و به احتمال فراوان در ژانویه از این تیم جدا می شود.

به گزارش اسپورت ایتالیا، با وجود آنکه ناپولی برای این مدافع صربستانی در سال ۲۰۱۶ رقم ۲۰ میلیون یورو به اضافه پاداش پرداخت کرد، از حضور او در زمین بهره نمی برد و این مساله می تواند منجر به جدایی بازیکن شود. در این فصل او تنها ۴ بار برای ناپولی بازی کرده و دقایق حضور او تقریبا ۲۷۵ دقیقه بوده است. به نظر می رسد ناپولی قصد دارد این بازیکن جوان را به خارج از ایتالیا قرض دهد تا اعتماد به نفس خود را بازسازی کند. در حالی که ویارئال به جذب ماکسیموویچ علاقه مند بود، وی علاقه دارد تا به بوندس لیگا برود. هنوز مشخص نیست که در صورت انتقال احتمالی، قرارداد او قرضی خشک خواهد بود یا با حق خرید.

مشاهده ی این خبر در پارس فوتبال یکشنبه 24 دی 1396 - 08:38:20

نظرات

captcha