بوژیدار رادوشوویچ در انتظار پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه پرسپولیس

رادشوویچ در انتظار پیشنهاد سرخپوشان است. طرفداری- بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس منتظر پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد است. به گزارش خبرگزاری فارس، قرارداد بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در پایان این فصل به اتمام خواهد رسید اما این دروازه‌بان علاقمند است که در این تیم باقی بماند. از طرفی هم برانکو روی این دروازه‌بان هموطنش نظر مساعدی دارد و خواهان ادامه حضور او در پرسپولیس است. رادو برای تمدید قرارداد با پرسپولیس منتظر پیشنهاد از سوی این باشگاه است و به گفته حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه، به زودی کار تمدید قرارداد با بازیکنان مدنظر برانکو آغاز خواهد شد. دسته‌بندی: اخبار ایرانلیگ خلیج فارسپرسپولیسبرچسب‌ها: بوژیدار رادوشوویچبرانکو ایوانکوویچحمیدرضا گرشاسبی

رادشوویچ در انتظار پیشنهاد سرخپوشان است.

طرفداری- بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس منتظر پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد است.

به گزارش خبرگزاری فارس، قرارداد بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در پایان این فصل به اتمام خواهد رسید اما این دروازه‌بان علاقمند است که در این تیم باقی بماند.

از طرفی هم برانکو روی این دروازه‌بان هموطنش نظر مساعدی دارد و خواهان ادامه حضور او در پرسپولیس است.

رادو برای تمدید قرارداد با پرسپولیس منتظر پیشنهاد از سوی این باشگاه است و به گفته حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه، به زودی کار تمدید قرارداد با بازیکنان مدنظر برانکو آغاز خواهد شد.

مشاهده ی این خبر در طرفداری یکشنبه 24 دی 1396 - 07:47:57

نظرات

captcha