حلقه نامزدی کریم انصاری فرد به شایعات ازدواجش پایان داد

حلقه نامزدی کریم انصاری فرد به شایعات ازدواجش پایان داد | در حالی که در چند روز گذشته صحبتهای بسیاری در مورد شایعه ازدواج کریم انصاری فرد با دختر میلیاردر یونانی-آمریکایی بر سر زبانها افتاده بود؛ اما چندی پیش نامزد کریم انصاری فرد در استوری اینستاگرام خود عکس حلقه گران قیمتی که کریم برای او به عنوان هدیه کریسمس خریده است را به نمایش گذاشت و از کریم به عنوان همسرش یاد کرد!

در حالی که در چند روز گذشته صحبتهای بسیاری در مورد شایعه ازدواج کریم انصاری فرد با دختر میلیاردر یونانی-آمریکایی بر سر زبانها افتاده بود؛ اما چندی پیش نامزد کریم انصاری فرد در استوری اینستاگرام خود عکس حلقه گران قیمتی که کریم برای او به عنوان هدیه کریسمس خریده است را به نمایش گذاشت و از کریم به عنوان همسرش یاد کرد!

با این استوری، شایعات در مورد این رابطه و فوتوشاپ بودن یا نبودن عکسها به پایان رسید و کریم انصاری فرد به طور رسمی وارد دنیای متاهلین شد. ازدواجی که احتمالاً جنجال زیادی در رسانه های داخل کشور به پا خواهد کرد و چه بسا آینده حرفه ای کریم انصاری فرد در تیم ملی فوتبال ایران را حتی تحت تاثیر قرار دهد.مشاهده ی این خبر در آفتاب یکشنبه 24 دی 1396 - 06:58:01

نظرات

captcha