یوونتوس مذاکره برای جذب کوانگ سونگ هان، ستاره فوتبال کره شمالی را آغاز می کند

علاقه مندی بانوی پیر به ستاره 19 ساله فوتبال کره شمالی، جدی به نظر می رسد. طرفداری- مسئولان یوونتوس و کالیاری اخیرا با یکدیگر ملاقاتی داشتند؛ محور صحبت های آن ها حول بارلا و کوانگ سونگ هان بود. حالا گزارش شده یوونتوس به شکل جدی تری امکان جذب این مهاجم 19 ساله در نظر خواهد گرفت. طبق اعلام وبسایت جانلوکا دی مارتزیو؛ دو باشگاه یوونتوس و کالیاری در جلسه ای بر سر جابجایی چند بازیکن در آینده، مذاکراتی داشتند. یکی از آنها، کوانگ سونگ هان بود. حالا به نظر می رسد یوونتوس به زودی برای خرید وی با ایجنت های این بازیکن وارد مذاکره خواهد شد. این انتقال می تواند نقطه شروع همکاری های دو باشگاه باشد. هان این فصل را به طور قرضی در سری بی و باشگاه پروجا سپری می کند. او  7 گل و 3 پاس گل در پیراهن این تیم ثبت کرده است. دسته‌بندی: اختصاصیاخبار خارجیایتالیاسری آیوونتوسنقل و انتقالات خارجیبرچسب‌ها: کوانگ سونگ هانکالیاریکره شمالینقل و انتقالات یوونتوسپروجاسری بی

علاقه مندی بانوی پیر به ستاره 19 ساله فوتبال کره شمالی، جدی به نظر می رسد.

طرفداری- مسئولان یوونتوس و کالیاری اخیرا با یکدیگر ملاقاتی داشتند؛ محور صحبت های آن ها حول بارلا و کوانگ سونگ هان بود. حالا گزارش شده یوونتوس به شکل جدی تری امکان جذب این مهاجم 19 ساله در نظر خواهد گرفت.

طبق اعلام وبسایت جانلوکا دی مارتزیو؛ دو باشگاه یوونتوس و کالیاری در جلسه ای بر سر جابجایی چند بازیکن در آینده، مذاکراتی داشتند. یکی از آنها، کوانگ سونگ هان بود. حالا به نظر می رسد یوونتوس به زودی برای خرید وی با ایجنت های این بازیکن وارد مذاکره خواهد شد. این انتقال می تواند نقطه شروع همکاری های دو باشگاه باشد.

هان این فصل را به طور قرضی در سری بی و باشگاه پروجا سپری می کند. او  7 گل و 3 پاس گل در پیراهن این تیم ثبت کرده است.

مشاهده ی این خبر در طرفداری جمعه 22 دی 1396 - 23:08:53

نظرات

captcha