رئال مادرید در کنار پاری سن ژرمن برای انتقال آلیسون خواهد جنگید

سنگربان برزیلی آ اس رم، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. طرفداری- رئال مادرید احتمالا تابستانِ مهمی را پشت سر خواهد گذاشت و چند بازیکن به ترکیب این تیم اضافه می شوند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، به جز علاقه زیاد به محمد صلاح، رئالی ها نام آلیسون را هم به لیست خود اضافه کرده اند. سنگربان برزیلی آ اس رم پس از درخشش در مسابقات این فصل سری آ، توجه زیادی را به خود جلب کرده و حالا تیم های پاری سن ژرمن و رئال مادرید، به طور جدی خواهان وی هستند. در حالی که رئالی ها به خاطر وضعیت مصدومیت های کاپا، نسبت به وی سرد شده اند، وضعیت آلیسون در مادرید دنبال می شود. اگرچه انتظار می رود دروازه بان ۲۵ ساله تیم ملی برزیل و جالوروسی، حداقل تا پایان فصل در رم بماند. دسته‌بندی: اختصاصیاخبار خارجیاسپانیالالیگارئال مادریدایتالیاسری آآاس رمفرانسهلوشامپیونهپاری سن ژرمننقل و انتقالات خارجیبرچسب‌ها: آلیسونکاپا

سنگربان برزیلی آ اس رم، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

طرفداری- رئال مادرید احتمالا تابستانِ مهمی را پشت سر خواهد گذاشت و چند بازیکن به ترکیب این تیم اضافه می شوند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، به جز علاقه زیاد به محمد صلاح، رئالی ها نام آلیسون را هم به لیست خود اضافه کرده اند.

سنگربان برزیلی آ اس رم پس از درخشش در مسابقات این فصل سری آ، توجه زیادی را به خود جلب کرده و حالا تیم های پاری سن ژرمن و رئال مادرید، به طور جدی خواهان وی هستند. در حالی که رئالی ها به خاطر وضعیت مصدومیت های کاپا، نسبت به وی سرد شده اند، وضعیت آلیسون در مادرید دنبال می شود. اگرچه انتظار می رود دروازه بان ۲۵ ساله تیم ملی برزیل و جالوروسی، حداقل تا پایان فصل در رم بماند.

مشاهده ی این خبر در طرفداری جمعه 22 دی 1396 - 23:10:53

نظرات

captcha