پاری سن ژرمن با مدیربرنامه کانته دیدار کرده است؛ ستاره فرانسوی نمی خواهد به کشورش برگردد!

پاریسی ها به طور جدی خواهان انگولو کانته هستند. طرفداری- پاری سن ژرمن سالهاست که انگولو کانته را تحسین می کند اما این بازیکن مسیر دیگری را انتخاب کرده است. به گزارش پاریس یونایتد، با توجه به خداحافظی تیاگو موتا در فصل تابستان، سران باشگاه متمول فرانسوی به دنبال جانشینی برای وی هستند. نام انگولو کانته در صدر لیست دیده می شود. پاریسی ها ۲ سال قبل هم به طور جدی خواهان کانته بودند اما بازیکن ترجیح داد که به چلسی برود. به نظر می رسد این موضع، تغییر زیادی نکرده است. امروز نماینده پاری سن ژرمن با مدیربرنامه کانته دیدار کرده که در پایان این پیام به فرانسه فرستاده شده که با وجود علاقه به پروژه پاری سن ژرمن، کانته نمی خواهد به کشورش برگردد و در چلسی خوشحال است. نام یولیان وایگل، در لیست پاری سن ژرمن دیده می شود. دسته‌بندی: اختصاصیاخبار خارجیانگلستانلیگ جزیرهچلسیلسترسیتیآلمانبوندس لیگادورتموندفرانسهلوشامپیونهپاری سن ژرمننقل و انتقالات خارجیبرچسب‌ها: یولیان وایگلانگولو کانتهکانپاریس یونایتدنقل و انتقالات چلسینقل و انتقالات پاری سن ژرمن

پاریسی ها به طور جدی خواهان انگولو کانته هستند.

طرفداری- پاری سن ژرمن سالهاست که انگولو کانته را تحسین می کند اما این بازیکن مسیر دیگری را انتخاب کرده است. به گزارش پاریس یونایتد، با توجه به خداحافظی تیاگو موتا در فصل تابستان، سران باشگاه متمول فرانسوی به دنبال جانشینی برای وی هستند.

نام انگولو کانته در صدر لیست دیده می شود. پاریسی ها ۲ سال قبل هم به طور جدی خواهان کانته بودند اما بازیکن ترجیح داد که به چلسی برود. به نظر می رسد این موضع، تغییر زیادی نکرده است. امروز نماینده پاری سن ژرمن با مدیربرنامه کانته دیدار کرده که در پایان این پیام به فرانسه فرستاده شده که با وجود علاقه به پروژه پاری سن ژرمن، کانته نمی خواهد به کشورش برگردد و در چلسی خوشحال است.

نام یولیان وایگل، در لیست پاری سن ژرمن دیده می شود.

مشاهده ی این خبر در طرفداری جمعه 22 دی 1396 - 23:22:16

نظرات

captcha