” پرسپولیس ” و ” استقلال ” با این رفتن ها دست و دل‌شان نمی لرزد ؛ مهدی طارمی رفت؟ به سلامت !

يك چهره فراموش‌نشدني تبديل مي‌شوند. نوشته ” پرسپولیس ” و ” استقلال ” با این رفتن ها دست و دل‌شان نمی لرزد ؛ مهدی طارمی رفت؟ به سلامت ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شهرآورد - تیم پرسپوليس - استقلال - تیم نساجی - پرسپولیس - میلاد زکی پور - عبدالعلی چنگیز - سهیل مهدی - رضا حسن‌زاده - تیم استقلال - فوتبال ایران

پرسپولیس و استقلال چشمه جوشان استعدادها هستند. این تیم‌ها حتی اگر کاشف استعداد نباشند، ویترین مناسبی برای بازیکنانی هستند که نیمچه استعدادی دارند و در این تیم به یک چهره فراموش‌نشدنی تبدیل می‌شوند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

۱- روزی که فرشاد پیوس از پرسپولیس رفت، گفتیم تمام است. علی دایی که از تیم پرسپولیس به خارج از کشور رفت، گفتیم باید فاتحه خط آتش را بخوانیم. قبل از هردوی این‌ها وقتی ناصر محمدخانی فوتبال را کنار گذاشت، یک دل سیر گریه کردیم.

عبدالعلی چنگیز در استقلال یک فوق‌ستاره بود. بعدها صمد مرفاوی هم آمد و وقتی این‌ها رفتند، با خود گفتیم استقلال در غیاب این مهاجمان چه خواهد کرد؟

۲- زندگی می‌گذرد دوستان! استقلال و پرسپولیس هیچ‌وقت معطل نمانده‌اند. از بی‌بازیکنی درمانده هم نشده‌اند. مهم نیست که ستاره‌ها در این دو تیم حضور پیدا می‌کنند یا نه‌‌.

هیچ جای گله هم نیست که این و آن می‌روند. مهدی طارمی رفت؟ به سلامت. همین که مدتی در پرسپولیس بازی کرد، برایش تبدیل به خاطره شد. هرجا رفت به سلامت اما این دو تیم که تاریخچه فوتبال ما هستند با این رفتن‌ها، دست و دل‌شان نمی‌لرزد.

۳- به سرعت، خیلی زودتر از آنچه تصور می‌کنید، جانشین طارمی در تیم پرسپولیس کشف خواهد شد. همین امروز با محرومیت ۴ ماهه‌ای که برای طارمی به وجود آمد، کدام مهاجمان ‌جور او را کشیدند؟ حتی جای خالی طارمی در این مدت حس نشد. علیپور از کجا آمد؟ فرشاد احمدزاده چگونه کشف شد؟ منشا مگر کم گل زد؟

۴- رفتن طارمی را آن‌قدر باید عادی جلوه داد تا حتی خود این بازیکن هم گمان نکند کاری که کرده چه شق‌القمری بوده است.

این گردونه می‌چرخد و به روزگاری می‌رسیم که مهدی طارمی هم برای بازگشت التماس دعا خواهد داشت اما تا آن روز آن‌قدر مهاجمان خوب در پرسپولیس پیدا می‌شود که بعید می‌دانیم کسی تا دو سال دیگر یادش باشد این روزها چه اتفاقی رخ داده است.

خبر ورزشی

نظرات

captcha