کازویوشی میورا در سن 50 سالگی قراردادش را با یوکوهاما اف سی تمدید کرد

مهاجم سابق ژاپنی جنوا قرارداد جدیدی را با یوکوهاما اف سی امضا کرد و در آستانه تولد 51 سالگی اش، همچنان به فوتبال حرفه ای ادامه می دهد.  طرفداری - کازویوشی میورا که در ژاپن به او کینگ کازو می گویند، دوران حرفه ای خود را در فوتبال برزیل و باشگاه سانتوس در سال 1986 آغاز کرد. وی یک دوره قرضی در جنوا بازی کرد و در یک فصل، در 21 بازی تنها یک گل به ثمر رساند اما گل او بسیار مهم بود و در دربی دلا لنترنا مقابل سمپدوریا به ثمر رسید. میورا که با 89 بازی 55 گل از تیم ملی ژاپن خداحافظی کرده، در سال 2005 در سن 38 سالگی به یوکوهاما اف سی پیوست و از آن زمان تاکنون برای این تیم بازی می کند. ماه مارس سال گذشته او با 50 سال سن، به پیرترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که هنوز در فوتبال حرفه ای به میدان می رود. رکورد پیرترین بازیکن در اختیار وینگر سابق انگلیسی استنلی ماتیوس بود. یک هفته بعد نیز او با گلزنی برای یوکوهاما رکورد پیرترین گلزن را شکست.  امروز اعلام شد که این بازیکن با یوکوهاما اف سی قرارداد جدیدی به مدت یک سال امضا کرده است. او در تاریخ 26 فوریه 51 ساله می شود. در فصل گذشته لیگ دسته دوم ژاپن، میورا 11 بار برای تیمش به میدان رفت و یک گل به ثمر رساند. وی پس از تمدید قراردادش در گفتگو با کیودو گفت: همیشه با قلبم بازی می کنم و امیدوارم باز هم پیشرفت کنم.  دسته‌بندی: اختصاصیاخبار خارجیایتالیاسری آنقل و انتقالات خارجیبرچسب‌ها: کازویوشی میوراژاپنجنوافرناندو سانتوس

مهاجم سابق ژاپنی جنوا قرارداد جدیدی را با یوکوهاما اف سی امضا کرد و در آستانه تولد 51 سالگی اش، همچنان به فوتبال حرفه ای ادامه می دهد. 

طرفداری - کازویوشی میورا که در ژاپن به او کینگ کازو می گویند، دوران حرفه ای خود را در فوتبال برزیل و باشگاه سانتوس در سال 1986 آغاز کرد. وی یک دوره قرضی در جنوا بازی کرد و در یک فصل، در 21 بازی تنها یک گل به ثمر رساند اما گل او بسیار مهم بود و در دربی دلا لنترنا مقابل سمپدوریا به ثمر رسید.

میورا که با 89 بازی 55 گل از تیم ملی ژاپن خداحافظی کرده، در سال 2005 در سن 38 سالگی به یوکوهاما اف سی پیوست و از آن زمان تاکنون برای این تیم بازی می کند. ماه مارس سال گذشته او با 50 سال سن، به پیرترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که هنوز در فوتبال حرفه ای به میدان می رود. رکورد پیرترین بازیکن در اختیار وینگر سابق انگلیسی استنلی ماتیوس بود. یک هفته بعد نیز او با گلزنی برای یوکوهاما رکورد پیرترین گلزن را شکست. 

امروز اعلام شد که این بازیکن با یوکوهاما اف سی قرارداد جدیدی به مدت یک سال امضا کرده است. او در تاریخ 26 فوریه 51 ساله می شود. در فصل گذشته لیگ دسته دوم ژاپن، میورا 11 بار برای تیمش به میدان رفت و یک گل به ثمر رساند. وی پس از تمدید قراردادش در گفتگو با کیودو گفت:

همیشه با قلبم بازی می کنم و امیدوارم باز هم پیشرفت کنم. 

مشاهده ی این خبر در طرفداری پنجشنبه 21 دی 1396 - 11:39:34

نظرات

captcha